Přejít na obsah

Knihovna se vrací

Od pondělí 3. 5. 2021 už si můžeš opět vybírat knížky přímo mezi regály. Otevíráme celou knihovnu pro své čtenáře a návštěvníky. Do knihovny, ale můžeš jen se zakrytým nosem a ústy a u vstupu si musíš vydezinfikovat ruce. Při čekání ve frontách i u regálů s knížkami si drž bezpečný odstup od ostatních.

Jsi u nás nový a chceš se přihlásit, zaplatit poplatek, půjčit si nebo vrátit knížky, CD, časopisy? To všechno už půjde. Počítače s internetem, čtení časopisů, hraní her nebo posezení v knihovně, balení knih a další služby zatím provozovat nemůžeme.

Otevřeno budeme mít v květnu a červnu v pondělí a ve středu od 12 do 17 hodin.

Protože vědci a lékaři dokázali, že zlý koronáč rád přeskakuje na lidi v domech, kde je jich hodně, doporučujeme se v knihovně zbytečně moc nezdržovat. O to víc času na knížky pak budeš mít doma.

Pokud se necítíš dobře, smrkáš, kašleš, máš teplotu, raději do knihovny nechoď a popros rodiče, aby nám třeba zavolali, že knížky vrátíš později.

Děkujeme, že dodržováním těchto opatření pomáháš ve vytváření bezpečného prostředí v knihovně pro všechny čtenáře, návštěvníky i knihovníky a knihovnice.

Komentáře