Přejít na obsah

E-knihy – změna aplikace

Palmknihy - Nová aplikace pro eVýpůjčky je tady.

Milí čtenáři,

půjčování e-knih v naší knihovně je poskytováno ve spolupráci s Palmknihy.cz. Půjčování a čtení e-knih probíhalo pomocí aplikace eReading. Dochází však ke změně na straně Palmknihy.cz, kdy technická podpora této aplikace bude ukončena ke dni 28. 6. 2022. Není potřeba zoufat, aplikace eReading bude sloučena a nahrazena aplikací Palmknihy, kterou si můžete do svého zařízení (chytrý telefon, tablet, čtečka e-knih, notebook, stolní počítač) stáhnout a nainstalovat ze stránek PlayGoogle.

A jak to bude fungovat? Stejně, jak to fungovalo s eReading.

Nejdůležitější informace pro Vás od Palmknihy.cz:

o   Není potřeba se znovu registrovat. Když se uživatelé přihlásí do nové aplikace, naleznou tam stejné e-knihy jako dříve v aplikaci eReading.  Přihlašovací údaje zůstávají stejné jako v aplikaci eReading. 

o   Všichni čtenáři a čtenářky využívající aplikaci eReading budou informováni o nadcházejících změnách plošným e-mailem.

Jaké jsou výhody nové aplikace Palmknihy?

o   Aplikace nově nabídne např. kvalitnější zobrazování textu, vytváření složek, přehlednější knihovničku, možnost zvýrazňování a sdílení krátkých citací a mnoho dalšího.

o   Zachovali jsme jednoduchý design, aby byla uživatelsky přívětivá pro všechny věkové kategorie čtenářů.

o   Noví čtenáři a čtenářky se mohou zaregistrovat přímo v aplikaci Palmknihy. Nemusí už navštěvovat web Palmknihy.cz, takže se zjednoduší jejich cesta k první výpůjčce.

o   Více o aplikaci a instalaci na různá zařízení naleznete v nápovědě na www.palmknihy.cz/aplikace.

Vždy je prostor ke zlepšování, hlavně v začátcích, a proto budeme rádi za zpětnou vazbu k aplikaci. Pokud se objeví jakékoli potíže nebo budete v aplikaci cokoli postrádat, napište nám prosím přímo do formuláře https://docs.google.com/forms/d/1DIGm1pefBfwOkZT7aNoa6Ez7FQ2DzaLUfvOXZeNtjvc/viewform?edit_requested=true a my se Vám ozveme zpět.

Aplikace Palmknihy - návod

Komentáře


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.